265/60R18 110T Open Country A/T +

10,590 ден

Шифра: AA020065-21 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

60

Дијаметар

R18

Шара

OPEN COUNTRY AT+

Тежински индекс

Брзински индекс

T

Бренд

Сезона