265/60R18 114H SUV WINTER XL TA

Шифра: AA020133-22 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

60

Дијаметар

R18

Шара

Suv Winter

Тежински индекс

Брзински индекс

H

Бренд

Сезона