265/65R17 116H SUV SNOW XL RI

Шифра: AA020130-20 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

65

Дијаметар

R17

Шара

Suv Snow

Тежински индекс

H

Брзински индекс

H

Бренд

Сезона