265/70R15 112T Open Country A/T 3

Шифра: 505279 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

70

Дијаметар

R15

Шара

OPEN COUNTRY A/T 3

Тежински индекс

T

Брзински индекс

T

Бренд

Сезона