275/40R18 103Y PS4 * ZP XL

Шифра: 501224-22 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

40

Дијаметар

R18

Шара

PS4 ZP* MI

Тежински индекс

Брзински индекс

Y

Бренд

Сезона