-20%OUTLET 2021letna

275/40R18 103Y R-f P-ZERO(*) XL

19,410 ден 15,528 ден

Шифра: 503565-21 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

40

Дијаметар

R18

Шара

P-ZERO (PZ4)

Тежински индекс

Брзински индекс

Y

Бренд

Сезона