275/40R20 106V SUV SNOW XL RI

Шифра: AA018246-19 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

40

Дијаметар

R20

Шара

Suv Snow

Тежински индекс

V

Брзински индекс

V

Бренд

Сезона