275/40R21 107V PILOT ALPIN PA5 XL SUV N0

26,140 ден 23,526 ден

Шифра: AA018036 Категории:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

40

Дијаметар

R21

Шара

Pilot Alpin 5

Тежински индекс

V

Брзински индекс

V

Бренд

Сезона