275/40R22 108V CRC WINTER XL

Шифра: AA010429-21 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

40

Дијаметар

R22

Шара

ContiCrossContact Wi

Тежински индекс

Брзински индекс

V

Бренд

Сезона