275/45R18 103W CSC 5 MO

Шифра: AA009980-22 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

45

Дијаметар

R18

Шара

ConitSportContact 5

Тежински индекс

Брзински индекс

W

Бренд

Сезона