-15%OUTLET 2022zimska

275/45R20 110V TS860S SSR XL FR

26,240 ден 22,304 ден

Шифра: AA021277-22 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

45

Дијаметар

R20

Шара

WinterContact TS 860

Тежински индекс

Брзински индекс

V

Бренд

Сезона