275/45R20 110Y PROXES SPORT SUV XL

Шифра: AA022254-22 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

45

Дијаметар

R20

Шара

PROXES SPORT SUV

Тежински индекс

Брзински индекс

Y

Бренд

Сезона