285/30R21 100W WinterContact TS860 S XL

33,410 ден

Шифра: 500068-21 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

30

Дијаметар

R21

Шара

WinterContact TS860

Бренд

Сезона