285/40R22 106Y CSC 5P MO

Шифра: AA010951 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

40

Дијаметар

R22

Шара

ContiSportContact 5P

Тежински индекс

Y

Брзински индекс

Y

Бренд

Сезона