285/45R21 113V SCORPION WINTER 2 XL

Шифра: 501786-22 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

45

Дијаметар

R21

Шара

Scorpion Winter 2

Тежински индекс

Брзински индекс

V

Бренд

Сезона