-15%OUTLET 2021za-site-tereni-i-sezoni

285/60R18 120T OPEN COUNTRY AT+ XL

13,290 ден 11,297 ден

Шифра: AA022452-21 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

60

Дијаметар

R18

Шара

OPEN COUNTRY AT+

Тежински индекс

Брзински индекс

T

Бренд

Сезона