-25%OUTLET 2020zimska

295/30R22 103W WinterContact TS860 S MGT

34,060 ден 25,545 ден

Шифра: AA024053-20 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

30

Дијаметар

R22

Шара

WinterContact TS 860

Тежински индекс

Брзински индекс

W

Бренд

Сезона