295/35R23 108W TS860 S XL FR

28,270 ден

Шифра: 503250 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

35

Дијаметар

R23

Шара

WinterContact TS860S

Тежински индекс

W

Брзински индекс

W

Бренд

Сезона