295/40R19 108V TS830 P N0 XL

23,170 ден

Шифра: AA010675-21 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

40

Дијаметар

R19

Шара

WinterContact TS 830

Тежински индекс

Брзински индекс

V

Бренд

Сезона