295/40R20 110W TS860S MGT SUV WinterCont

27,830 ден

Шифра: AA018589-21 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

40

Дијаметар

R20

Шара

WinterContact TS 860

Тежински индекс

Брзински индекс

W

Бренд

Сезона