295/40R20 110Y SportContact 6 MO1 XL FR

Шифра: 504085-22 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

40

Дијаметар

R20

Шара

SportContact 6 MO1

Тежински индекс

Брзински индекс

Y

Бренд

Сезона