295/40R21 111Y CSC5 SUV MO XL

Шифра: AA008228-21 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

40

Дијаметар

R21

Шара

ContiSportContact 5

Тежински индекс

Брзински индекс

Y

Бренд

Сезона