295/40R22 112W S-ZERO MO1 XL

Шифра: 501294-22 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

40

Дијаметар

R22

Шара

S-ZERO MO1

Тежински индекс

Брзински индекс

W

Бренд

Сезона