Продаденоletna

295/40R22 112Y Protoura Sport XL

14,350 ден

Шифра: 500341 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

40

Дијаметар

R22

Шара

PROTOURA SPORT

Бренд

Сезона