315/30R21 105W TS860S XL

31,070 ден

Шифра: AA015706-21 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

30

Дијаметар

R21

Шара

WinterContact TS 860

Тежински индекс

W

Брзински индекс

W

Бренд

Сезона