Продаденоletna

315/35R21 111Y PremiumContact 7 XL FR

Шифра: 506219 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

35

Дијаметар

R21

Шара

PremiumContact 7

Тежински индекс

Брзински индекс

Y

Бренд

Сезона