315/45R21 116Y PremiumContact 6 MO FR

Шифра: 501209-21 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

45

Дијаметар

R21

Шара

PremiumContact 6

Тежински индекс

Брзински индекс

Y

Бренд

Сезона