31×10.5R15 109S OPEN COUNTRY AT+

Шифра: AA022460-22 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

10.5

Дијаметар

R15

Шара

OPEN COUNTRY AT+

Тежински индекс

Брзински индекс

S

Бренд

Сезона