33×10.50R15 114P Open Country M/T

Шифра: AA020831-22 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

10.5

Дијаметар

R15

Шара

Open Country M/T

Тежински индекс

Брзински индекс

P

Бренд

Сезона