LT245/75R16 120S OPEN COUNTRY A/T+

Шифра: AA022245-22 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

75

Дијаметар

R16

Шара

OPEN COUNTRY AT+

Тежински индекс

Брзински индекс

S

Бренд

Сезона