LT265/75R16 119S OPEN COUNTRY AT+

Шифра: AA023462-21 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

75

Дијаметар

R16

Шара

OPEN COUNTRY AT+

Тежински индекс

Брзински индекс

S

Бренд

Сезона