Продаденоza-site-sezoni

175/65 R14 82T CELSIUS

3,800 ден

Шифра: 501431 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

65

Дијаметар

R14

Шара

TYCS

Тежински индекс

T

Брзински индекс

T

Бренд

Сезона