Продаденоletna

175/65R14 82H TOURING TA

Шифра: AA024249 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

65

Дијаметар

R14

Шара

Touring

Тежински индекс

H

Брзински индекс

H

Бренд

Сезона