-5%letna

175/65R14 82T TOURING TA

Ширина

Профил

65

Дијаметар

R14

Шара

Touring

Тежински индекс

T

Брзински индекс

T

Бренд

Сезона

Шифра: AA015333 Категории: Ознаки: