Продаденоza-site-sezoni

175/65R14 86H ALL SEASON XL TA

2,580 ден

Шифра: AA019093 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

65

Дијаметар

R14

Шара

All Season

Тежински индекс

H

Брзински индекс

H

Бренд

Сезона