175/65R17 87H UltraContact FR

9,750 ден

Шифра: 506156 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

65

Дијаметар

R17

Шара

UltraContact

Тежински индекс

Брзински индекс

H

Бренд

Сезона