Продаденоletna

185/55R15 82V BRAV5

5,320 ден

Шифра: 501340 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

55

Дијаметар

R15

Шара

Bravuris 5

Тежински индекс

V

Брзински индекс

V

Бренд

Сезона