185/60R15 88V ALL SEASON XL RI

3,250 ден

Шифра: AA019384 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

60

Дијаметар

R15

Шара

All Season

Тежински индекс

V

Брзински индекс

V

Бренд

Сезона