185/60R15 88V Celsius AS2 XL

4,650 ден

Шифра: 500718 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

60

Дијаметар

R15

Шара

Celsius AS2

Тежински индекс

Брзински индекс

V

Бренд

Сезона