-10%Продаденоzimska

195/65R15 95T WINTER XL TA

3,380 ден 3,042 ден

Шифра: AA019992 Категории:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

65

Дијаметар

R15

Шара

Winter

Тежински индекс

T

Брзински индекс

T

Бренд

Сезона