Продаденоzimska

205/60R16 92H WinterContact TS870 P

Шифра: 501813 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

60

Дијаметар

R16

Шара

WinterContactTS870P

Тежински индекс

H

Брзински индекс

H

Бренд

Сезона