205/65R15 94T SNOW RI

Шифра: AA015316-18 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

65

Дијаметар

R15

Шара

Snow

Тежински индекс

Брзински индекс

T

Бренд

Сезона