215/50R18 92W PRIMACY 4+

Шифра: 504266-22 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

50

Дијаметар

R18

Шара

Primacy 4

Тежински индекс

Брзински индекс

W

Бренд

Сезона