215/65R16 102H SUV WINTER XL TA

5,590 ден 5,031 ден

Шифра: AA015298 Категории:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

65

Дијаметар

R16

Шара

Suv Winter

Тежински индекс

H

Брзински индекс

H

Бренд

Сезона