225/50R17 98V G-M All Season XL

4,010 ден

Шифра: 504918 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

50

Дијаметар

R17

Шара

G-M All Season

Тежински индекс

V

Брзински индекс

V

Бренд

Сезона