225/50R17 98V TS830 P SSR XL

Шифра: AA010601-19 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

50

Дијаметар

R17

Шара

WinterContact TS 830

Тежински индекс

Брзински индекс

V

Бренд

Сезона