Продаденоletna

235/60R16 100V MU069

Шифра: 503849-22 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

60

Дијаметар

R16

Шара

MU069

Тежински индекс

Брзински индекс

V

Бренд

Сезона