235/65R17 108W PILOTSPORT4 SUV XL

10,700 ден

Шифра: 500534 Категории:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

65

Дијаметар

R17

Шара

Pilot Sport 4 SUV

Тежински индекс

V

Брзински индекс

V

Бренд

Сезона