275/40R22 108V PILOT ALPIN 5 SUV XL

Шифра: AA020730-22 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

40

Дијаметар

R22

Шара

Pilot Alpin PA5 SUV

Тежински индекс

Брзински индекс

V

Бренд

Сезона