Продаденоzimska

285/60R18 116H SUV SNOW RI

Шифра: AA020764 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

60

Дијаметар

R18

Шара

Suv Snow

Тежински индекс

H

Брзински индекс

H

Бренд

Сезона